IV turnus 28.07 – 10.08.2024 r., 60 miejsc, Zielony Gościniec - Włodzimierzów

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 3253 Alejska Amelia Pobiedziska
2. 3356 Bartkiewicz Wiktoria Ząbkowice Śląskie
3. 3236 Bednarz Emilia Rzeszów
4. 3511 Borkowska Amelia Zaczernie
5. 3357 Chudzik Eryk Rzeszów
6. 3334 Darmetko Diego Jerzykowo
7. 3447 Dobrogowska Łucja Rogoźno
8. 3449 Dobrzyński Julian Tomaszów Mazowiecki
9. 3376 Golańska Maja Zalasewo gm. Swarzędz
10. 3219 Grzeniewska Ania Pruszków
11. 3453 Hamryszczak Klara Rzeszów
12. 3439 Harnasz Emilia Rybnik
13. 3432 Hawryluk Patrycja Wrocław
14. 3496 Jóźwicka Mela Warszawa
15. 3501 Jóźwicki Stanisław Warszawa
16. 3317 Kancler Liliana Łódź
17. 3467 Karbowska Lena Rzeszów
18. 3455 Klóziak Antonia Polanów
19. 3313 Kołodziej Małgorzata Gliwice
20. 3335 Komander Dominik Bierawa
21. 3284 Kowal Agata Siedlce
22. 3285 Kowalczyk Pola Kędzierzyn - Koźle
23. 3250 Kramek Oliwia Chełm Śląski
24. 3380 Krysiak Miłosz Lipnik
25. 3461 Kubiś - Mroszczyk Natalia Kolbuszowa
26. 3463 Kubiś - Mroszczyk Kalina Kolbuszowa
27. 3436 Kuś Julia Wierzbica
28. 3247 Kwiatkowska Dominika Tomaszów Mazowiecki
29. 3433 Łągwa Aleksandra Mirków
30. 3487 Łyskaniuk Amelia Kędzierzyn-Koźle
31. 3392 Magoń Blanka Rzeszów
32. 3224 Manthey Małgorzata Bydgoszcz
33. 3399 Marszal Gabriela Tarnowo Podgorne
34. 3401 Marszal Kamil Tarnowo Podgorne
35. 3425 Mrówczyńska Lena Toruń
36. 3391 Niemczyk Sara Sanok
37. 3274 Nowakowska Martyna Świętochłowice
38. 3275 Nowakowska Hanna Świętochłowice
39. 3351 Pawluk Lena Włodawa
40. 3400 Penar Gabriela Głogów Małopolski
41. 3347 Perc Oliwia Rożniaty
42. 3237 Piaskowska Mia Markusy
43. 3332 Piwko Maks Gliwice
44. 3300 POPIELA BARTOSZ NAPRAWA
45. 3295 Rachwał Anna RUDA ŚLĄSKA
46. 3393 Radzik Emilia Rzeszów
47. 3218 Robak Filip Wojkowice Kościelne
48. 3454 Ruszała Anna Krasne
49. 3426 Skucha Nikola Łódź
50. 3260 Stelmaszewska Amelia Gorzkie Pole
51. 3331 Szyszka Julia Świętochłowice
52. 3396 Talkowska Zuzanna Komorniki
53. 3465 Turowicz Helena Warszawa Wesoła
54. 3448 Warchoł Inka Nawojowa Góra
55. 3422 Wąsik Hanna Elblag
56. 3269 Włodarczyk Helena Krakow
57. 3383 Wolska Natalia Warszawa
58. 3431 Wolska Michalina Tarnobrzeg
59. 3423 Woźnicka Katarzyna Kłodzko


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty