III turnus 14 – 27.07.2024 r., 55 miejsc, Zielony Gościniec - Włodzimierzów

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 3303 Adamczuk Szymon Lublin
2. 3328 Bajer Karolina Korytnica
3. 3495 BARTOSIK BARTOSZ KOŁO
4. 3513 Bęben Maja Turza
5. 3266 Bitner Paulina Konopiska
6. 3458 Błaszczyk Iga Koło
7. 3460 Borowiak Anna Gdynia
8. 3470 Drzewiecka Martyna Powiercie
9. 3479 Dusza Aleksandra Nowa Wieś Lubińska
10. 3244 Dyngosz Łukasz Bydgoszcz
11. 3280 Gajewska Hanna Skierniewice
12. 3255 Gawron Anna Tarnobrzeg
13. 3500 Goleń Zoja Brodnica
14. 3514 GUZ Emilka Rzeszow
15. 3506 Gwizdała Tina Ostrołęka
16. 3507 Gwizdała Bianka Ostrołęka
17. 3440 Haręża Antonina Niegowonice
18. 3441 Haręża Hanna Niegowonice
19. 3264 Jagna Irzyk warszawa
20. 3502 Jaszczuk Nadia Warszawa
21. 3499 Juchniewicz Anna Jozefosław
22. 3442 jurkiewicz Alicja Rokitno Szlacheckie
23. 3395 Karon Nadia gryfice
24. 3444 Karwat Ewa Skierniewice
25. 3287 Kosarewicz Filip Kluczbork
26. 3471 Kośmider Agata Sochaczew
27. 3243 Kowalska Karolina Kielce
28. 3267 Kuc Lena Działoszyn
29. 3305 Lachowicz Karolina Otyń
30. 3485 Lewandowska Natasza Chotomów
31. 3483 Matwiejczyk Amelia Józefosław
32. 3484 Matwiejczyk Natalia Józefosław
33. 3445 Mędrala Maria Dąbrowa Górnicza
34. 3390 Moskal Paulina Tarnobrzeg
35. 3279 Nowak Zofia Barcin
36. 3229 Nyklas Gabriela Sierpc
37. 3503 Ośnicka Kaja Groblice
38. 3451 Rola Joanna Abramów
39. 3497 Rozpara Maja Skierniewice
40. 3249 Rozynek Anna Zalasewo
41. 3339 Sęk Julia Tomaszów Mazowiecki
42. 3509 Skowrońska Aleksandra Warszawa
43. 3233 Skwarczyńska Karina Porąbka
44. 3221 Sokołowska Olga Warszawa
45. 3310 SOKOŁOWSKA STELLA LUBIN
46. 3508 Sosnowska Klara Warszawa
47. 3230 Sulkowska Alicja Klara Sierpc
48. 3407 Szczepańska Alicja Warszawa
49. 3298 Szul Julia Dąbrowa Górnicza
50. 3450 Szymańska Weronika Rybno
51. 3397 Wacławska Dominika Kraków
52. 3333 Wantuła Katarzyna Golasowice
53. 3410 Wasielewska Alicja Katowice
54. 3493 Wiewióra Julia Myszków
55. 3505 Włodarczak Zuzanna Poznań
56. 3464 Wojewoda Zofia Sochaczew
57. 3359 Wojtala Angelika Bytom
58. 3482 Żułtak Laura Lublin
59. 3242 Żur Katarzyna Siedlce


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty