II turnus 4 – 13.07.2024 r., 60 miejsc, Zielony Gościniec - Włodzimierzów

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 3459 Adach Antonina Lublin
2. 3251 Antczak Aleksandra Bydgoszcz
3. 3374 Biernat Anna Tarnobrzeg
4. 3363 Bitkowski Tymon Lublin
5. 3220 Brotaj Łucja Tarnów
6. 3364 Chatała Szymon Rzuchowa
7. 3294 Cichoń Milena Tarnów
8. 3227 Dańkowska Kamila Domasław
9. 3228 Dańkowska Dominika Domasław
10. 3378 Długoń Katarzyna Tarnobrzeg
11. 3235 Dudek Antonina Siepraw
12. 3476 Dul Lena Boguchwała
13. 3281 Dzidek Lena Ropczyce
14. 3377 Frątczak Gabriela Ceków
15. 3270 Gal Natalia Klikuszowa
16. 3341 Gałat Dagna Lublin
17. 3360 Górka Gracjana Lublin
18. 3389 Grobelna Antonina Sędziszów Małopolski
19. 3216 Gruziel Guszpit Alicja Warszawa
20. 3329 Grzybowska Maria Warszawa
21. 3388 Gucwa Maria Korzenna
22. 3262 Irzyk Jagna warszawa
23. 3263 Irzyk Helena Warszawa
24. 3472 Jankowska Dorota Bydgoszcz
25. 3365 Jasińska Karolina Paszyn
26. 3282 Kaczmarek Natalia Kobyłka
27. 3276 Kmiecik Julia Domaszczyn
28. 3362 Knopik Hana Lublin
29. 3381 Kocurek Antonina Poznań
30. 3336 Kołosza Luiza Suwałki
31. 3272 Kontek Oliwia Kraków
32. 3258 Kornaś Oliwia Bochnia
33. 3307 Kowalczyk Michał Chojnów
34. 3361 Kowalska Karmen Zamość
35. 3473 Kozak Anna warszawa
36. 3373 Kraszewska Antonina Cieszyn
37. 3232 Markowska Milena Bratoszewice
38. 3306 Masternak Lena Cieplewo
39. 3239 Miecińska Amelia Łódź
40. 3430 Mitura Emilia Lubartów
41. 3398 Olasek Łucja Katowice
42. 3304 Opalińska Tola Mysłowice
43. 3402 Ornowska Lena Strzała
44. 3366 Papież Nikola Pisarzowa
45. 3350 Pawluk Iga Włodawa
46. 3254 Piotrowska Maja Bochnia
47. 3271 Pokrywka Pola Kraków
48. 3348 Ptaszyńska Lena Gołkowice
49. 3215 Radziszewska Hanna Nowe Chrusty
50. 3337 ROGOWSKA LENA SKIERNIEWICE
51. 3355 Skrobak Nina Gołkowice
52. 3340 Szczygielska Aleksandra Lublin
53. 3469 Tomasik Zofia Poznań
54. 3318 Wieczorek Lena Łódź
55. 3326 Wilczek Krysia Długołęka
56. 3327 Wilczek Kasia Długołęka
57. 3293 Witkowska Amelia Szczecin
58. 3338 Zaborska Maja Smugi
59. 3457 Zdanowski Maksymilian Siedlce
60. 3394 Zorychta Maja Chorzów


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty