I turnus 23.06 – 2.07.2024 r., 60 miejsc, Zielony Gościniec-Włodzimierzów

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 3257 Barnaś Karolina Tarnobrzeg
2. 3343 Binda Alessandra Bielsko-Biała
3. 3370 Birkholz Inga Bydgoszcz
4. 3312 Błasiak Oliwier Porąbka
5. 3315 Błasiak Kaja Porabka
6. 3252 Bosak Zofia Dołuje
7. 3299 Cichy Marcelina Chełmża
8. 3456 Dara Sandra Kraków
9. 3245 Dawidowska Hanna Szczecin
10. 3369 Domańska Liliana Jaworzno
11. 3223 Dynarowicz Anastazja Niemcz
12. 3491 Dywan Weronika Tarnobrzeg
13. 3259 Falkowska Antonina Ciechanów
14. 3437 Furman Karina Tarnobrzeg
15. 3372 Gocławska Alicja Warszawa
16. 3409 Golaszewski Olivia Rabka
17. 3352 Górska Blanka Kawęczyn
18. 3273 Grabka Hanna Imielin
19. 3490 Graule Katharina Nowa Deba
20. 3345 Grębosz Wiktoria Bełchatów
21. 3346 Grębosz Gabriela Bełchatów
22. 3278 Ivancik Szymon Siedlce
23. 3358 Jarczak Małgorzata Bielsko-Biała
24. 3222 Jędrkiewicz Zofia Niemcz
25. 3379 Jędrzejewska Zofia Tomaszów MAZ.
26. 3492 Juda Anna Sandomierz
27. 3419 Kalisz Kinga Bardo
28. 3421 Kalisz Amelia Bardo
29. 3434 Kałużny Kacper Aleksandrów Łódzki
30. 3489 Kapica Helena Tarnobrzeg
31. 3288 Kopeć Milena Strumień
32. 3320 Kowalczyk Karolina Oleszno
33. 3234 Krawiec Zuzanna Rzeszów
34. 3446 Lemantowicz Natalia Chorzów
35. 3296 Lorek Krzysztof Bielsko-Biała
36. 3435 Meinhardt Marta Łódź
37. 3368 Migacz Emilia Jaworzno
38. 3301 Morgała Wioletta Paniówki
39. 3302 Morgała Amelia Paniówki
40. 3344 Mosingiewicz Michalina Wilkowice
41. 3342 Mosingiewicz Marianna Wilkowice
42. 3231 Pilzak Małgorzata Ciechanów
43. 3486 Piwowarczyk Maja Barlinek
44. 3322 POCIK MARTYNA CZERNICHÓW
45. 3418 REMIŚKO PAULINA BIŁGORAJ
46. 3427 Rogala Zuzanna Białuń
47. 3428 Rogala Oliwia Białuń
48. 3413 Rzepecka Natalia Górki Noteckie
49. 3416 Siudyka Karolina Dąbrowa Górnicza
50. 3504 Skoczyńska Nina Imielin
51. 3424 Sobolewska Antonina Zielonka
52. 3375 Stenzel Lena Mścice
53. 3286 Swojak Amelia Nowy Tomyśl
54. 3475 Szatan Hania Warszawa
55. 3308 Szponder Mikołaj Skawina
56. 3314 Walsh Nadia Wrocław
57. 3256 Wcisło Aleksandra Sokołów Młp.
58. 3480 Wiśniewska Julia Chelmża
59. 3443 Wojciechowska Joanna Dębno
60. 3367 Wyrostkiewicz Wiktoria Grudziądz


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty