IV turnus 2 - 15 sierpnia 2020 r. - (55 miejsc) Pensjonat Prezydent - Rabka Zdrój

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 2009 Bartold Maja radom
2. 2072 Bednarz Sabina Ruda Śląska
3. 2120 Betlehem Alexandra Bydgoszcz
4. 2215 BORTLIK JULIA JARZĄBKOWIE
5. 2209 CELINSKA Antonina Kraków
6. 2262 Ceran Mateusz Marki
7. 2097 Dębowska Julia Łódź
8. 2030 DOMAŃSKA LAURA Trzebiatów
9. 1988 GALASZEWSKA JUSTYNA SULEJÓWEK
10. 2164 Gara Martyna Zasole Bielańskie
11. 2242 Garbień Anna Bielsko-Biała
12. 2006 Górzyńska Alicja ŁÓDŹ
13. 2167 Grzywaczewska Zofia Urszulin
14. 2168 Grzywaczewska Anna Urszulin
15. 2169 Hola Patrycja Urszulin
16. 2121 Iwaniuk Ewa Hajnówka
17. 2109 Jabłońska Aleksandra Nowa Brzeźnica
18. 2112 Jabłońska Dominika Nowa Brzeznica
19. 2041 Kępa Karina Koszalin
20. 2240 Kmiecik Julia Mirków
21. 2159 Kobierska Hanna Warszawa
22. 2265 Kostrzewa Lena Domaniewice
23. 2079 Krzeszewska Patrycja Glowno
24. 2188 Kurczewska Marta Bydgoszcz
25. 2116 Lachowicz Klara Konradowo
26. 2117 Lachowicz Karolina Konradowo
27. 2260 Leś Hanna Górki Wielkie
28. 2264 Liśkiewicz Martyna Krasnystaw
29. 2073 Masalon Emilia Lińsk
30. 2049 Mechlińska Patrycja Śliwice
31. 1967 Medyńska Natalia Zadzim
32. 1998 PILIŃSKA EMILIA ŚWIECIE
33. 2186 Piotrowicz Zuzanna Żywiec
34. 1981 Polak Maria Leszno
35. 1989 Polak Lena Leszno
36. 2048 Poszepczyńska Anna Konstantynów Łódzki
37. 2061 Romanowska Anna Bydgoszcz
38. 2202 Siuda Klara Bydgoszcz
39. 1974 Skucha Nikola Łódź
40. 2001 Socha Zofia Radom
41. 1991 SPAS AMELIA Skierniewice
42. 2172 Stelmaszewska Amelia Gorzkie Pole
43. 2101 Śpionek Jagoda Pabianice
44. 2095 Tracz Aleksandra Modliborzyce
45. 2096 Tracz Alicja Modliborzyce
46. 2148 Waligóra Julia Kodrąb
47. 2206 WANTUŁA KATARZYNA GOLASOWICE
48. 2031 Warzywoda Mateusz Głowno
49. 2094 Wawrzyńczyk Natalia Lublin 62
50. 2019 Wiktorek Antonina Łódź
51. 1987 Wojcik Michał Praszka
52. 2024 Wojnarowska Hanna Sosnowiec
53. 2220 Wołoszyn Kinga Urzędów
54. 2047 Worotnik Wiktor Warszawa
55. 1973 Zielińska Urszula Trzebiatów


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
56. 2266 Kiczor Klaudia Bilcza
57. 2267 Lewandowska Marta Kowal