IV turnus 28 lipca - 10 sierpnia 2019 r. - (55 miejsc) Ustroń Jaszowiec - MONTEBELLO BUSINESS&SPA

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 1606 Bartold Maja Radom
2. 1847 Bereżańska Amelia Zabrze
3. 1694 Bluszcz Paulina Rydułtowy
4. 1861 Czyżyk Klaudia Szczecin
5. 1646 DOMAŃSKA Laura TRZEBIATÓW
6. 1857 Felczyńska Emilia Łyszkowice
7. 1541 Galaszewska Justyna Sulejówek
8. 1627 Gałek Julia Połaniec
9. 1851 Gara Martyna Zasole Bielańskie
10. 1671 Gawryszak Malwina Police
11. 1868 GÓRZYŃSKA ALICJA ŁÓDŹ
12. 1781 Iwaniuk Ewa Hajnówka
13. 1691 Jabłońska Dominika Nowa Brzeznica
14. 1693 Jabłońska Aleksandra Nowa Brzeźnica
15. 1715 Jabłońska Emilia Nowa Brzeźnica
16. 1670 Janulek Anna Jastrzębie-Zdrój
17. 1860 Jarczyk Amelia Dobra
18. 1769 Kaczmarska Magdalena Wrocław
19. 1598 Kępa Karina Koszalin
20. 1617 Klimaszewska Natalia Warszawa
21. 1856 Kostrzewa Lena Domaniewice
22. 1816 Kowalczyk Karolina Legnica
23. 1813 Kubik Klara Legnica
24. 1650 Kurczewska Marta Bydgoszcz
25. 1727 Lachowicz Klara Otyń
26. 1728 Lachowicz Karolina Otyń
27. 1708 Lesnik Jan Radonie
28. 1859 Markowska Milena Bratoszewice
29. 1597 Mechlińska Patrycja Śliwice
30. 1644 Medyńska Natalia Zadzim
31. 1820 Miks Weronika Motycz
32. 1848 Morgała Wioletta Paniówki
33. 1629 Napert Natalia Warszawa
34. 1863 Olichwier Maria Hajnówka
35. 1632 Pilińska Emilia Świecie
36. 1578 Piotrowicz Zuzanna Żywiec
37. 1595 Polak Lena LESZNO
38. 1869 Skucha Nikola Łódź
39. 1798 Smykal Antonina Częstochowa
40. 1707 Socha Zofia Radom
41. 1689 Swojak Amelia Nowy Tomyśl
42. 1858 Śmigiera Amelia Łyszkowice
43. 1867 Śniegocki Alek Katowice
44. 1780 Śpionek Jagoda Pabianice
45. 1613 Tracz Aleksandra Modliborzyce
46. 1614 Tracz Alicja Modliborzyce
47. 1839 Tuszyńska Olimpia Skwierzyna
48. 1635 Tuzimek Amelia Białobrzegi
49. 1850 Urbańska Natalia Olesnica
50. 1702 Warzywoda Mateusz Głowno
51. 1636 Wasińska Anna Kozienice
52. 1862 Wołczyk Aleksandra Hajnówka
53. 1624 Woś Klaudia Połaniec
54. 1633 Wójcik Michał Praszka
55. 1642 Zielińska Urszula Trzebiatów


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
56. 1879 Bednarz Sabina Ruda Śląska
57. 1877 Dębowska Julia Łódź
58. 1875 Grzanka Wiktoria Zduńska Wola
59. 1876 SZEWŁOGA WIKTORIA ZDUŃSKA WOLA
60. 1878 Wiktorek Antonina Łódź