III turnus 14 - 27 lipca 2019 r., 55 miejsc, Pensjonat Prezydent - Rabka Zdrój

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 1549 Aulich Dominika Zielona Góra
2. 1503 Betańska Katarzyna Warszawa
3. 1509 Bilińska Sonia Leszno
4. 1516 Bojar Lena Siedlce
5. 1507 Bomze Zuzanna Opacz Kolonia
6. 1532 Czop Ewa Świątniki Górne
7. 1528 Ćwik Martyna Koszalin
8. 1514 Domitrz Daria Warszawa
9. 1545 Dundelska Julia Chełmża
10. 1544 Dyka Mikołaj Starachowice
11. 1864 Dyngosz Dominika Bydgoszcz
12. 1530 Ector Nikola Zielona Góra
13. 1513 Gąsiorkiewicz Julia Warszawa
14. 1536 Hordyj Alicja Bielawa
15. 1566 Jaciubek Julia Drzewica
16. 1540 Kaczmarczyk Julia Pogwizdów
17. 1504 Karczewska Izabela Czyże
18. 1501 Kawszyn Natalia Płock
19. 1538 Kilian Kamil Gracze
20. 1543 Kłosińska Alicja Kraków
21. 1497 Kołodziejczak Natalia Brzeziny
22. 1542 Kowalczuk Julia Brody
23. 1555 Kowalczyk Aleksandra Radom
24. 1556 Kowalczyk Anna Radom
25. 1531 Kukurowski Marcel Zielona Góra
26. 1519 Łukasik Gabriela Łuków
27. 1515 Maciąg Martyna Złocieniec
28. 1522 Marzec Maja Warszawa
29. 1546 Mazurek Aleksandra Lublin
30. 1553 Metack Julian Niedoradz
31. 1506 Mikuła Julia Rzeszów
32. 1547 Milczarek Hanna Zielona Góra
33. 1561 Nyklas Gabriela Sierpc
34. 1537 Patryn Franciszek Świdnica
35. 1502 Polańska Zuzanna Pogorze
36. 1534 Rataj Jagoda Katowice
37. 1523 Rozynek Ania Zalasewo
38. 1554 Siwy Vanessa Twardawa
39. 1539 Skwarczyńska Karina Porąbka
40. 1548 Skwarczyńska Daria Porąbka
41. 1526 Stasiak Maria Sochaczew
42. 1520 Stawicka Alicja Stalowa Wola
43. 1562 Sulkowska Alicja Sierpc
44. 1527 Sułtanowska Maja Zielona Góra
45. 1525 Sułtanowski Jakub Zielona Góra
46. 1550 Sztachańska Hania Rokietnica
47. 1508 Sztyler Dorota Hajnówka
48. 1557 Witkowska Amelia Szczecin
49. 1535 Woszczek Gabriela Świątniki Górne
50. 1511 Wójcik Martyna Siedlce
51. 1512 Wójcik Marcel Siedlce
52. 1518 Zawadzka Nela Węgrów
53. 1517 Zbucka Amelia Siedlce
54. 1505 Zubek Urszula Warszawa
55. 1564 Żur Katarzyna Siedlce


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
56. 1865 Dyngosz Łukasz Bydgoszcz
57. 1866 Foksińska Magda Bydgoszcz