I turnus 23.06 – 2.07.2019 r., 55 miejsc, Pensjonat Prezydent - Rabka Zdrój

Zielone tło - zaksięgowana wpłata, przyjęcie na obóz

Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
1. 1616 AMBROŻUK KAROLINA STRZELCE KRAJEŃSKIE
2. 1620 Banaczyk Anna Wolsztyn
3. 1699 Bartnik Barbara Piastów
4. 1510 Biłek Julia Czeladź
5. 1718 Bińczyk Julia Wrocław
6. 1661 Czarnecka Hanna Tarnobrzeg
7. 1683 Dąbek Amelia Nisko
8. 1684 Duwe Julia Lębork
9. 1659 Erdman Hanna Żnin
10. 1660 Erdman Aleksandra Żnin
11. 1775 Gasztych Anna Tuczno
12. 1638 GOCŁAWSKA ALICJA WARSZAWA
13. 1749 Hidane Lara Rzgow
14. 1712 Janek Martyna Kostrzyn
15. 1713 Janek Angelika Kostrzyn
16. 1610 Janicki Remigiusz Józefów k/Otwocka
17. 1732 Jarząbek Julia Strzelce Krajeńskie
18. 1731 Jarząbek Marta Strzelce Krajeńskie
19. 1748 Jaworowska Amelia Ozorków
20. 1666 Jęśkowiak Julia Leszno
21. 1498 Katzer Gabriela Kalwaria Zebrzydowska
22. 1607 Kawczak Marta Bytom
23. 1608 Kawczak Zuzanna Bytom
24. 1747 Koch Maria Łódź
25. 1701 Kolodziejak Maja Warszawa 02-384
26. 1719 Kondratowicz Martyna Wrocław
27. 1641 Konstantynowicz Zofia Marki
28. 1652 Kopeć Milena Strumień
29. 1786 Kurek Kinga Mszana Dolna
30. 1662 Kuśmierczyk Katarzyna Warszawa
31. 1756 KUŹMA JAGODA MARIA DZIERZGÓWEK
32. 1757 KUŹMA AGATA DZIERZGÓWEK
33. 1673 Łacka Klaudia Przędzel
34. 1664 Martela Zofia Warszawa
35. 1690 Mazur Weronika Radomsko
36. 1647 Medyńska Natalia Zadzim
37. 1648 Nowak Aleksandra Poddębice
38. 1602 Oroń Amelia Kraków
39. 1766 Osóbka Katarzyna Dzierzgówek
40. 1676 Pajor Laura Nisko
41. 1639 Paprocka Angelika Sierpc
42. 1654 Płaczek Antoni Barlinek
43. 1640 Przybyła Joanna Karpicko Wolsztyn
44. 1649 Redecka Oliwia Sierpc
45. 1696 Rozynek Anna Zalasewo
46. 1663 Rusek Natalia Skopanie
47. 1716 Rzepecka Natalia Górki Noteckie
48. 1621 Sadowska Zosia Sulejówek
49. 1711 SPAS AMELIA Skierniewice
50. 1714 Szyfer Zuzanna Lublin
51. 1726 Talar Hanna Rychtal
52. 1782 Talkowska Zuzanna Komorniki
53. 1697 Tromska Oliwia Swarzędz
54. 1722 Wojnarowska Hanna Sosnowiec
55. 1725 Zdanowicz Antonina Mirosławiec


Lista rezerwowa:
Lp. #ID Rez. Nazwisko Imię Miejscowość Dokumenty
56. 1840 Brzoskwinia Alicja Warszawa.
57. 1787 GAL NATALIA KLIKUSZOWA
58. 1821 Golaszewski Olivia Rabka Zdroj
59. 1836 Marmucka Nelly Szczytno
60. 1872 Wadas Matylda Mikołów
61. 1829 Wasielewska Zosia Leszno